Vaše náměty k soutěži The sims3

20. června 2009 v 11:31 | Dominika M. 14 let
Do soutěže jste poslali přes 500 námětů a bylo opravdu těžké vybrat jen 10Tady máte ty,které mě něčím zaujaly.během dneška vám představím porotu,která vybere pořadí finalistů.Domča

Tamara Dujsíková
Handlová (Slovensko)
Názov: Cez Sims k chlapcom
...............................................................
"Konečne!" skríkla radostne Gabriela a celá natešená prebrala od doručovateľa zásielku. "Ach, po tejto hre už tak dlho túžim" vravela si, zatiaľ čo rozbaľovala The Sims 3 z krabice. V rýchlosti ju nainštalovala a začala hrať. Prestala až neskoro v noci. Tak ju tá hra pohltila. Odvtedy hru hrala každý deň niekoľko hodín.
Keďže je to veľká romantička (na 16-ročnú sa ani nečudujem), najradšej v Simse tvorila zamilované páry. Raz vytvorila simíka, presne podľa predstáv o jej vysnívanom chlapcovi, so simkou nápadne podobnou jej samej. Do hry sa tak vžila, že za nich hrala každý deň a už pomaly mizli hranice medzi realitou a hrou. Začínala byť na tej hre závislá. Jediné, nad čím v škole dokázala premýšľať, bol ich (simsový) vzťah.
"Nad čím tak premýšľaš?" spýtala sa jej kamarátka Alica, keď sa spolu prechádzali v meste. Gabrielu to vytrhlo zo snívania - samozrejme o simse - a neprítomne odpovedala: "Ale... nad ničím." Aby pôsobila vierohodne, dodala: "Počuj, som akási hladná. Poďme si sadnúť do tamtej reštaurácie."
Prešli cez ulicu do spomínanej reštaurácie a usadili sa pri okne. Onedlho prišiel čašník a pýtal sa, čo si dajú. Gabriela nechala Alicu objednať si ako prvú, zatiaľ čo si ona vyberala, čo si dá. Keď sa konečne rozhodla a pozrela na čašníka, zabudla, čo si chcela objednať. Zabudla na celý svet. Pred ňou totiž stál "jej simík" Troy. Ten, za ktorého hrávala každý deň. Ten, do ktorého sa zamilovala. Jej vysnívaný chlapec.
Nemohla uveriť vlastným očiam. "Veď som ho sama vytvorila v Simse, ako môže niekto taký existovať aj v skutočnosti?", pomyslela si Gabriela. Ale naozaj tam pred ňou stál. Jeho čierne vlasy mu padali do hlbokých tmavých očí a neprestajne sa usmieval. Nemohol byť oveľa starší od nej, možno tu brigádoval.
Keď bola schopná prehovoriť, zmohla sa akurát na: "jeden džús...", aj keď bola príšerne hladná. Čašník na ňu žmurkol a odišiel. Kým vybavoval ich objednávku, Gabriela všetko vyrozprávala Alici, ktorá to počúvala s otvorenými ústami. Po chvíľke ticha Alica povedala: "Dievča, mala by si sem chodiť častejšie."
A tak sa aj stalo. Gabriela bola v tej reštaurácií snáď každý deň, odvtedy, čo tam zbadala 'Troya'. Väčšinou tam chodila sama, snažila sa nadviazať nejaký kontakt.
Dozvedela sa, že sa volá Adam, má 17 rokov a naozaj v tej reštaurácií brigádoval. Zhovárali sa vždy, keď Gabriela prišla, raz sa dokonca dohodli, že spolu niekam zájdu mimo Adamovej pracovnej doby. Gabriela navrhla obchodné centrum, ale ako každý chalan, netváril sa zrovna nadšene. Tak spravili kompromis a šli sa jednoducho poprechádzať do parku.
"Takže Sims 3?" spýtal sa pobavene už, keď sedeli na najbližšej lavičke. Gabriele najprv nedochádzalo, o čom to hovorí. Na Sims pri ňom úplne zabudla. Cítila sa, akoby už 'mala, čo chcela' - trochu majetnícky povedané... V poslednej dobe skoro vôbec Sims nehrávala, premýšľala len nad Adamom a nad tým, kedy sa spolu znova stretnú. Dalo by sa povedať, že žila svoj sen.
"Ehm, áno… Ale to už bolo dávno. Ešte pred tým, než som ťa spoznala som to hrávala snáď každý deň." odvetila trochu zahanbená Gabriela. Adamovi sa to zdalo zlaté. Zrazu sa naklonil bližšie k nej a nežne ju pobozkal. Gabriela mu bozk opätovala. V tej chvíli bola neopísateľne šťastná."Tak hovor! Čo, aký je? Kedy ma s ním už konečne zoznámiš?!" rozhorčovala sa Alica pri spoločnom obede.
"Ja som vás ešte nezoznámila? Ježiš, prepáč! Úplne zabúdam…" ospravedlňovala sa Gabriela. Potom pokračovala: "Volá sa Adam. Má 17. A je jednoducho dokonalý."
"Wow, takto som ťa ešte nepočula rozprávať o žiadnom chalanovi." začudovala sa Alica.
"Ach, Alica, ja som taka šťastná," rozjímala Gabriela, potom sa však zasekla a pokračovala: "A musím povedať, že tomuto vzťahu napomohol hlavne Sims…".

Michaela Loudová
Mladá Boleslav
..................................
Verča se právě chystala na sraz the sims do Prahy. Byl to už pátý sraz, ale Verča na něj jela poprvé. Bydlela v Pardubicích takže jela vlakem. Jel jí za dvacet minut.,,Nezapomeň si doma mobil!!A dávej na sebe pozor!''volala na ní mamka z kuchyně.Verča šla do kuchyně za mamkou ,,Neboj mami budu. Přes noc budu u tety a ráno jsem tady jak na koni.''a vlepila ji pusu na tvář. ,,A zavolej táta pro tebe přijede na nádraží'' upozornila ji ještě mamka. ,,Sice je mi už 17, ale když to musí bejt…tak čau'',,Ahoj a zavolej až dorazíš''
Za chvíli už seděla ve vlaku,v uších mněla iPoda a četla si nejnovější číslo BravoGirl.
,,Praha Holešovice'' četla na budově.,,Ještě jedna zastávka''pomyslela si.
Projela okolo pár domů, krátkým parkem a už byla na nádraží.Vystoupila a doběhla na zastávku autobusu. Zjistila si už napřed v kolik jí jede autobus na místo kde se sraz konal, ale jelikož měl vlak spoždění tak to stihla jen tak tak. O pár minut déle už stála na místě okolo ní chodili lidé kteří měli na hlavě čelenky s diamantem.,,Toe cool'' pomyslela si a pár minut déle už tu čelenku měla taky. Najednou na podium vešel asi 30letý moderátor ,,Ahoj!!'' zakřičel. ,,Jak vidím tak nám počasí přeje.Co kdybychom si dali dnešní první soutěž??''
Verča stála vedle docela hezkého kluka,který tam byl zřejmě taky sám.
,,Tak, protože tahle soutěž bude ve dvojcích, ten člověk který stojí vedle vás po pravé ruce, bude vás partner…Ale pozor musíte být kluk a holka,jinak to nemá cenu''
Verča se koukla doprava, ale byla tam holka.Otočila se teda doprava a tam stál ten kluk.
,,Asi jsme si zbyly'' řekl kluk a hezky se usmál. Než stačila cokoliv říct už začal mluvit moderátor.,,Takže vidím že dvojce máte, teď se po dvojcích odeberte k počítačům, kde pro vás připravený test o sims!''
Jakmile to dořekl, popadl kluk Verču za ruku a táhl jí k počítači.Oba se posadili na židle.
,,Ani jsem se nepředstavil, já jsem Martin''řekl.,,Já jsem verča, kolik ti je??''zeptala se.,,Mně je 18 a tobě??'',, 17…tak se dáme do toho''kluk okamžitě zareagoval a zadal do formuláře jejich jména a věk. Odklikl to a dalších cca 10 minut spolu odpovídaly na otázky které jim tam počítač nahazoval. Zbytek srazu strávily spolu,povídaly si, smály se, prostě jim spolu bylo dobře.,, Tak už máme výsledky testů na počítači. 1.místo vyhrává 17tiletá Verča a 18letý Martin!!''nemohly uvěřit svým očím.
,,Oba dva vyhrávají mikinu a tričko!!''Tak oba šli na podium,kde jim předaly ceny.
Najednou se Verča koukla na hodinky ,,Ježiš!!Mně jede za pět minut autobus k tetě!! Já musí jít ahoj!!''stihla akorát zakřičet na Martina.
Když seděla v autobuse, uvědomila si že si na Matina nevzala ani telefonní číslo.
Domů dojela druhý den ráno.Táta jí podle plánu čekal na nádraží.
Katka celé dny ležela v pokoji a přemýšlela jak by se s Martinem zkontaktovala, až ani simíky nehrála.
Po dvouch týdnech to už pomalu vzdávala.Když najednou u ní doma začal zvonit zvonek jak na poplach.Verča rychle běžela ke dveřím aby otevřela. Byla to Zuzka, Verči nejlepší kámoška .
,,Máš už nový číslo BravoGirl??'' vyhrkla na ní bez pozdravu.
,,Taky tě zdravím…ne nemám''řekla otráveně verča.
,,Tak to musíš vidět!!Je tam pro tebe vzkaz!!''
,,Cože to nemyslíš vážně!!''vůbec to nečekala.
Verča ihned vytrhla Zuzce časopis z ruky a nalistovala příslušnou stranu:
,,Ahojky, hledám holku jménem
Verča, je jí sedmnáct a 12.května
Byla v Praze na srazu sims…
Odešla jsi bez čísla!! Pokud
Tohle čteš, zavolej na 513222412.''
,,To je od Martina!!'' zakřičela Verča a už hledala mobil.
Ještě ten týden se sešly a začaly spolu chodit.Takže se dá říct že je hra The sims dala dohromady.
Anna Capoušková
Ráječko
..................................
Začalo to prvním dnem v nové škole, musel jsem z té minulé odejít, jelikož jsme se přestěhovali sem. Když jsem vstoupil do školy, kolem mě byl rámus a já nevěděl kam jít. Najednou do mě někdo narazil a oba jsme spadli na zem. Když jsem se zvedl, zeptal jsem té holky, co mě srazila, jestli je pořádku a podal jsem jí ruku. Ona se na mě podívala a já myslel, že se kolem mě vše zastavilo. Byla to snad nejkrásnější holka, co jsem kdy viděl. ,,No skvělí aspoň uhni, když už pospíchám!" Nevěděl jsem co říct, ale ona si stopla sama a naštvaně odkráčela pryč. Skvělí teď se snad nic horšího stát nemůže. Nakonec mi poradil nějaký kluk, co si kopal s míčem. Došel jsem k řediteli této školy. Byl vyšší než já a taky baculatý, ale velice milí. Už ve dveřích mě zdravil a ptal se jestli jsem to já kdo je tu nový. Přikývnul jsem a slušně pozdravil. Mezi tím se do ředitelny přihrnula má sestra. Vypadá jak panenka Barbie a je na mě pěkně hnusná, když není něco po jejím. Ředitel nás zavedl do třídy a nechal na učitelce, aby nás představila. Naštěstí nedělala dlouhý divadlo a za chvíli nás posadila. Po chvíli jsem si všiml, že kousek ode mě sedí tak kráska z rána. Vedle mě seděl nějaký kluk, který vypadal na šprta. Byl hubený a měl brýle. Pomalu jsem se s ním seznámil a potom jsem se ho zeptal na tu holku, co seděla o kus dál. Zjistil jsem, že se jmenuje Ája, ale že se s nikým nebaví než se svojí partou, která se skládala z těch nejpopulárnějších na škole. Taky mi prozradil, že ví, že tajně hraje the sims. Zeptal jsem se ho, proč ho hraje tajně, sice mě to připadalo trocha dětinské na to, že je nám tak 14, ale přece jen jsem věděl, že ho sestra taky hraje. Říkal něco o tom, že ta hra je pro malé a u nich v partě by se jí vysmáli. Jelikož jsem se do ní zamiloval, už když jsem jí viděl na té zemi, napadl mě skvělý plán . Když jsem došel domů viděl jsem v předsíni nějaké jiné holčičí boty, než nosí sestra. Zaklepal jsem a vešel do pokoje sestry. Ta seděla u počítače a to s… Ájou. Sestra se na mě podívala, jakože co chci.
,,Jé ahoj, napadlo mě jestli by jste si nedali něco k pití a třeba sušenky, co dovezla mamka z Paříže?" bylo to jediné co mě napadlo. Obě s údivem přikývli a já odešel do kuchyně pro džus a ty sušenky. Když jsem jim to přinesl, všiml jsem si, že brouzdají po internetu a shání hru. Bylo to the sims 3. Když jí našli Ája řekla:,,Páni není nějak jednoduché ji koupit, všude jsou vyprodané a taky drahé." ,,Taky bych řekla, ale pokud ji chceme, budeme muset najít nějaký způsob jak jí koupit, ale teď si zahrajeme aspoň the sims 2. To už jsem šel do pokoje a z kuchyně si vzal čokoládu. Lehl jsem si na postel a pustil jsem si film. Přemýšlel jsem jak dostat její srdce a napadlo mě, že si strašně přeje to the sims3. Než odešla Ája, tak ještě skočila ke mně mě pozdravit a k tomu se ještě hezky usmála. Byl jsem v sedmém nebi a tak jsem skočil za sestrou, jestli by mě mohla pomoct. Ta se taky usmívala a já ji řekl, co cítím k Áje. Že bych jí chtěl něčím překvapit, aby si mě víc všimla. Poradila mi ať koupím the sims 3, že jí udělám radost. A ať si potom zajdu se odreagovat do kavárny, co byla ve městě. Už s hrou v kabeli jsem si sedl ke stolu a objednal jsem si horkou čokoládu. Najednou se otevřely dveře a do nich vstoupila Ája. Vypadala překrásně jako vždy a šla směrem k mému stolu. Přisedla si ke mně a začala:,,Víš Milane musím ti něco říct, to ráno jak jsem na tebe vyjela jsem se pohádala s rodičema a proto jsem byla naštvaná. Ale to hlavní co ti chci říct, je to že… že se mi líbíš a tak víš. Je to blbý to tu říkat, ale nejspíše jsem se do tebe zamilovala." Měla načervenalí tváře a usmívala se na mě. Já jsem snad v tu vteřinu vzletěl. Byl jsem tak šťastný, že jsem se k ní naklonil a políbil jí. Ona líbala skvěle. Když jsme přestali vyndal jsem z tašky hru a podal jí ji. Ona byla tak šťastná, že si sedla ke mně objala mě. Nakonec jsme si povídali do večera a pak jsem jí doprovodil domů a tam mě políbila a zašeptala,,Miluji tě, jsi ten nejskvělejší kluk na světě" Usmála se a oba jsme šli směrem k domu. Večer mi přišla esemeska od ní, kde mi psala, že chce, abych zítra došel a že vyzkoušíme tu hru. Další den jsme potom seděli u hry a já viděl, že je opravdu šťastná a to je hlavní teď v mém životě.

Lenka Malinová
Praha
......................................
Od virtuality do reality.

Lenka je holka z bohaté rodiny a má všechno na co si ukáže naopak Klára ví, co to znamená šetřit. Co by mohly mít obě holky společného?
Krom toho že chodí do stejné prestižní školy,
kde Lence platí rodiče školné,
zatímco Klára se drží při stipendiích,

jsou obě aktivními členkami na foru hry The Sims 3.
Zde si obě píší, né však pod svými pravými jmény nývrž pod přezdívkami.
Píší si své pocity, vzkušenosti a tipy pro hru a zjišťují že mají hodně společného,
ale ve škole okolo sebe procházejí a ani nevědí jaké je mezi němi přátelské pouto.
Jak si domlouvají čas na setkání na chatu fóra…

Po delší známosti začne Klára pod nickem SimsGirl ptát odkud je vlastně Winkil (pod tímto nickem se skrývá Lenka). A tak se ptají obě dvě,
na to co je zajímá ať už se to týká města, země, zájmů až skončí u školy kde Lenka napíše nevědomky jméno školy a dozví se že její virtuální kamarádka není zas tak virtuální.
A však si řeknou proč ne,
vždyt nemusí dělat rozdílikdyž mají obě stejné zájmy i když si Lenka jen ukázala na další věc co chtěla a Klára roznášela letáky. Od té doby jsou nejlepšími kamarádkami a překvapují okolí. Vžyť do viruálního světa se může dostat každý !

Gabi Šreková
Vejprnice
...........................
Jednoho dne šla Lucka se svojí nejlepší kamarádkou Monikou na nákupy.Když prošli kolem obchodu s videohrama, všimla si Lucka hry The Sims !Okamžitě si jí šla koupit.Když přišli domů, hned si šla Lucka pustit The Sims.Ještě u ní byla Monika a furt se jí ptala co na tom vidí, a jestli nejde za klukama.Lucka jí odmítla a dělala si rodinku xĐ.Příští den ve škole si kreslila grafity The Sims 3.Když za ní přišel její kluk Martin zeptal se jí : Nepůjdem dnes do kina ?.Lucka ale chtěla hrát The Sims a tak se vymluvila že jedou na večeři k babičce a že už tho slíbila !Když zazvonilo a Lucka šla domů hrát TS 3, přišla za Martinem Monika, a začala říkat že je posedla hrou The Sims a že se jí vždycky líbil !Martin šel večer s Monikou do kina ..protože ho Monika přemluvila !Nic netušící Lucka byla doma a hrála,hrála a hrála !Další den ve škole neměla úkol a navíc nebyla naučená na písemku ! 5 a 5 ! Přišla domů a hned hrála !Takhle to šlo celý týden a Martina už to štvalo !Chtěl jí tý záwislosti zbavit, a tak se sešel s Monikou !Monika celá natěšená,načančaná přišla ale místo toho čeho chtěla se dočkala jen :Musíme pomoct Lucce !Monika začala vyvádět že na Lucce jí nezáleží , že jen Martin + Monika se k sobě hodí !Když šel Martin domů...Monika se stavila u Lucky !Monika : Dneska mi Martin řekl, že seš hrozná husa !a že se stebou zítra rozejde !Musíš se snim rozejít dřív než on s tebou !Lucka přestala hrát a začla říkat že to neni pravda !že se milujou atd !Pak Monika šla domů a za Luckou přišel Martin !Martin jí hned ve dveřích políbil a Lucka se zeptala proč se sní chce rozejít ?a Martin se bránil že nechce že jen Monika tho nakecává atd !Že jí moc miluje !Políbili se a Lucka šla a vzala TS 3 a řekla :Ták tutu hru už budu hrát jen když tě nebudu mít ! a usmála se !Další den ve škole !se Monika těšila jak získá Martina ale když viděla jak se Lucka s Martinem drží za ruce začla ječet !Ty už nejsi moje kamarádka !odvrátila Lucka na Moniku !Lucka s Martinem sou šťastný a v TS si udělali Lucku 2 a Martina 2 !Tď to hrají furt spolu ^^

Kristýna Němejcová
Opava
......................................
Hlávní hrdinka: Klára (14)
Její vysněný idol: Tomáš (16)
Ráno: ,,Vstávej, vstávej!! Přijdeš pozdě do školy! "Ach jo, že by zase ten otravný budík?? Ale kde pak, to je moje máma a budí mě! Zrovna teď, když se mi zdál ten nejsladčí sen !! Sen o kterém vím jen já, jen jáá šeptám si potichu. Ó né, zase ten ohlušující rámus! Zase máma! No ták Klárko, musíš vstávat, už je opravdu moc pozdě. Dobře, řeknu si potichu a vyhrabávám se z postele. Máma už stojí celá nedočkavá před dveřmi. Už jdu mami, už jen chvilinku! Ani se nestčím nasnídat a vyrážíme do školy!

Před školou: Díky mami jsi moc hodná, že jsi na mě počkala a neodjela si, říká Klára. Co bych pro tebe neudělala ty můj poklade! Tak ahoj mami a nezapmeň mi vyzvednou tu sims mikinu, o které jsem ti říkala! To dořekne a zaklapne za sebou dveře.

Ve škole: Ahojky Kláry! Už si dneska viděla Tomáše, jak je perfektně oblčenej?? Je to fakt kus! Všechny holky ho žerou! Né to ne, zase se ptá na Tomáše! Co mám dělat, coo??, mumlá si Klára potichu. Ne neviděla Zuzko. Tak to bys měla omrknout! Joo jasně, půjdu se na něho podívat, říká a odchází do třídy.

Ve škole: Nemůžu¨na něho přestat myslet! Jsem do něho totálně zamilovaná.... ach jo Tomáši, proč jsem se do tebe musela tak zbláznit proč??přemýšlí a v ruce svírá Tomášovu fotku. Kláro!!! Někdo ji zase vyruší! Posloucháš mě vůbec?Co co???, vykřikne Klára. Vykládám ti tady už půjl hodiny o novém pokračování The sims 2!! A o kom je? Ne o kom, ale o čem!,vyjekne Zuzka! Letos v létě vyjde The sims 3!! No není to super! Celý rok se na to teším!! A ty přece taky! Jj těším, ale v tom shonu jsem na to dočista zapoměla, promiň Zuzi! Ani mě to nepřekvapuje, poslední dobou vůbec nejsi na icq ani na thesims2,cz! Stalo se něco? Nic nic, coby? Jenom se teď musím učit, máma říká, že musím dohnat některé předměty víš. Jo tak předměty! Zuzka otráveně odchází domů...

V parku: Když Klára odchází ze školy domů, potká zamilovaný pár. Okamžitě ji před oči naskočí její platonická láska- Tomáš. Co by za to dala, kdyby se tu s ním mohla taky tak procházet... Zase on pořád on!!! Tomáš!! Chováms e asi moc dětinsky! On určitě ani netuší, že vůbec existuju. Musím na něho prostě zapomenout...

Doma: Musím se už nějak odreagovat! Posadí se na židly a pustí si počítač. Najede na své oblíbené stránky o the sims. Jeslti pak má Tomáš taky rád The sims 3 jako já? Asi ne... Zapomeň Kláro!! říká si v tichosti. Musím napsat Zuzce a omluvit se jí za ten dnešek. Chovala jsem se hrozně. Brrr, ozve se za několik minut. To je Zuzka, píše že se na mě nezlobí. A tak mě takhle laskavost přiměje k tomu, abych jí všechno řekla- všechno o Tomášovi. Po několika minutách jí Zuzka nabídne, aby si trochu zachatovala na The sims, aby už nadobro zapoměla na svého vyvoleného. Ta jí samozřejmě neodmítne a pustí se do chatování. Narazí na jednoho docela milého kluka, se kterým si píše skoro celoou noc. Je tak pozorný a chápavý, říká si v duchu. Kéž bych věděla jak se jmenuje... Je z naší školy!! To je divné, jakto, že jsem si ho nikdy nevšimla. Nebo, že by ano? A dokonce má rád The sims!! No není to náhoda? Musím okamžitě zjístit o koho jde!

Druhý den ve škole: Čau Zuzko!! Musím ti hned něco říct! No tak, vyklop to. Jde o toho kluka s chatu, moc jsme si rozuměli, celou noc jsme si povídali, máme hodně společného, prostě je úžasný! Vážně?? Tak to je super holka,ale bohužel nevíš o koho jde! Já vím, řekne smutně. Víš co pojď se mnou, mám pro tebe překvapení! Zuzka táhne Kláru skoro až přes celé město!! Zuzko kam mě to probůch táhneš! Najednou se před ní objeví Tomáš!!!!!!! Cože?? Tomu nerozumím... To není možné, to se mi jen zdá! Víš ten kluk s chatu jsem byl celou dobu já! Vím, že jsme si psali jenom chvíli, ale já hned věděl, že patříme k sobě! Zamiloval jsem se do tebea chhtěl jsem ti napsat už tolikrát, ale bál jsem se, že mě odmítneš... Věděl jsem o tobě mnoho. Já o tobě taky, vykřikne Klára! Nemohla jsem na tebe přestat myslet! Najednou ji Tomáš umlčí a políbí ji... po polibku jí Tomáš něco daruje. Dozvěděl jsem se, že máš zítra narozeniny a tak jsem ti donesl mylý dárek. The sims 3!! Mockrát to děkuju Tome!! Najednou mu vpadne do náručí! Nebýt The sims, nikdy bysme se nepotakali!! Děkuju ti nejbáječnější hro na světě!

Adam Svetlík
Banská Bystrica-Slovensko

....................................
Je krásné pondělní ráno. Tomáš vstává, obléká se a chystá se do školy. Něco mu však stále vrtá hlavou ... Chce vědět, jak dopadne milostný vztah jeho simíka a simky, který včera nemohl zjistit kvůli mámě. Potají se zavřel do pokoje, zapnul notebook a začal hrát The Sims 3. Čas běžel, on hral, pomalu přestal vnímat vše kolem sebe když se rozleteli dveře do pokoje a rozzlobená matka na něj vyhŕkla neuvěřitelným křikem: "Proč nejsi ve škole?!" Nedokázal ze sebe vydat ani hlásek, pouze vzal tašku a rychle spěchal do školy. Přišel akurát na třetí hodinu, na tu nejhorší, s třídní učitelkou, která ho tak nesnášela, že si ji musel vytvořit v Sims 3 a dělat jí zle. Potichu se pozdravil, hodil tašku na zem a sedl si do lavice. Vytáhl pero a začal potají psát své návrhy na nové vztahy jeho dvou simíků. Po příchodu domů nejdříve zkontroloval, zda tam někdo je a když zjistil, že domů ještě nepřišel nikdo, zapnul hru a nedokázal se od ní odtrhnout. Toto se opakovalo pořád, máma si s ním nevěděla dát rady, skrývání notebooku nepomáhalo, začal ztrácet kamarády, ve škole propadal z několika předmětů a sestra se s ním už vůbec nerozprávala. Pro Tomáše neexistoval žádný jiný svět kromě The Sims 3. A proto se stal jeho neoddělitelnou součástí. Součástí, která kdysi patřila do toho nejkrásnějšího světa. Do světa s rodinou, přáteli a ještě větší svobodou, která té v The Sims 3 nesahá ani po paty...

Je to ten návrh na "Fotopříběh", prekladal som ho zo slovenčiny do češtiny, aby si mu lepšie rozumela.

Pavla Krausová
Osek
...............................
Holka, která nemá zrovna bohaté rodiče, se zamiluje do krásného kluka, který je bohatý. On se do ní také zamiluje, ale bohužel se sní neůůže scházet, protože jeho rodiče mu zakazují, stýkat se z někým kdo je strašně chudý. Kluk beznadějně uteče ale rodiče ho najdou, k tomu aby ho od ní odlákaly koupily hru The Sims3. On hru zpustí, vše vypadá v pořádku, ale hra ho nesmírně láká tak že jí daruje své milé aby jí nehrál pořád. Holka tu hru zpustí, a nakonec zjistí že zamilovaná není natolik, aby nehrála. Celý dny jen vysedávala u starého počátače, který ani nestojí za nic. Když koukala na tom jejich nejpomalejším internetu co může být tak zjistila, že je soutěž kde se hraje o věci z logem The Sims3. Vše chtěla, a tak se do soutěže zapojila, jenže nevěděla, že to byla jen hloupá legrace, ale bohužel se později dozvěděla že je za peníze. Holka však nevěděla co má dělat aby to zkryla, a aby se to nedozvěděly její rodiče. Hru The Sims3 kterou měla pořád spuštěnou, nechtěla za nic dát pryč, ale nic jiného než jí prodat jí nenapadlo, tak šla na ulici a začala každému nabízet hru. Nikdo si jí nevšímal a tak šla domu si zahrát znovu. Hrála celý měsíc jen večer šla spát, a nakonec jí hra vtáhla do sebe. Holka nevěděla co má dělat, byla uzavřená ve hře, a tak hledala cestu ve, byly tam jen simsíci, kteří si jí později oblíbily, dívka chtěla za jejími rodiči, ale marně se snažila. Oni na ní už zapoměly, ale kluk ne. Když přišel za jejími rodiči jestly je doma, řekly že na ní zapoměly, protože pořád hrála tu nesmyslnou hru. Kluk šel k jejímu počítači, a viděl že ona sedí na židly a pojídá si simí jídlo. Nevěděl co má udělat, ale nakonec se rozodl že hru odinstaluje,jenomže mu nic nedovolovalo to udělat. Hra kluka vtáhla stejně jako holku. Kluk jí našel a později spolu měly svadbu a pak 2 děti. Krásný to konec

Pavla Vejmolová
Krnov
.....................................
Hlavní postavy: jména pak můžeš změnit ;-)
Nikol: Zemřeli jí rodiče, odté doby se do sebe uzavřela, žije s tetou (právnička), která není často doma
Hela: Bydlí v domě vedle Nikol, je na rozdíl od Nikol oblíbená
Fredy: Nejhezčí kluk třídy, do kterého se Nikol zamiluje
Děj příběhu:
Nikol se uzavřela do sebe odté doby, co jí zemřeli rodiče a nosí jen černou barvu. Spolužačky se jí vyhýbají a žádný kluk o ni nezavadí ani pohledem. Jednoho dne se Nikol zamiluje do nejkrásnějšího kluka třídy, ale když se to kluk dozví, tak se jí jen vysměje. Nikol běží sklamaná domů, sedne si k notebooku a spustí The Sims ve které si vytvořila vlastní svět, kde jsou její rodiče ještě naživu. Nikol by si moc přála nějakou kamarádku nebo zažít lásku. někdo zazvoní, Niikol jde otevřít a ve dveřích stojí Hela. Hela ji odstrčila a vešla dovnitř. ,,Nemáš nějaký vínko?" ozval se za Helou hlas, byla tam celá její parta i Fredy. ,,Ne, běžte pryč!" zakřičela, ale oni ji neposlouchali. ,,Ty hraješ The Sims?" uslyšela z pokoje Fredův hlas: ,,Já taky a docela rád." zasmál se. Iss šla naštvaně do obýváku a vytáhla víno: ,,Jestli chcete, dejte si." trochu se usmála. Po nějaké době se kluci opili a Fredy ji objal kolem zad a povídá: ,,Tobě to tak sluší, zkuz to bez trička!" Iss ho naštvaně odstrčila. Ostatní kluci už objímali holky a obsadili většinu pokojů. ,,Musíš se vyspat!" namítla a táhla Fredyho k sobě do pokoje a položila ho na postel. Ráno když se probudili, tak se Iss probudila na posteli a Fredy seděl na křesle a díval se na ni. ,,jak ses vyspala," ,,Jsi pořád opilý nebo ses zbláznil?" Fredy zavrtěl hlavou a řekl : ,, Díval jsem se na tvůj notebook a na ty The Sims, co tam máš. Líbí se mi, ta postava co je mi podobná." mrkl na ni :,, Nechci aby ses už trápila!" Objal ji a Iss tiše zašeptala: ,,Nejen, že mi The Sims pomohla vyrovnat se se smrtí rodičů, ale také mi pomohla najít tohodle krásnýho kluka!" Fredy jí přitiskl prs na pusu :,,Ostatní ještě spí. Bude je pořádně bolet hlava." Iss, ale nebylo pořát jedno jasné: Byl Fredy včera doopravdy opilý?

Michaela Novotná
Olomouc
................................
Holka dostane k narozenínám novou hru The Sims 3... hned jak jí začne hrát,tak jí hra pohltí!Dostane nápad že si ve svém virtuálním světrě stvoří sebe a svého ideálního kluka. Hned druhý den potká stejného kluka i ve skutečnosti! Vipadá úplně stejně a taky se stejně chová jako ve hře! Večer si holka zase sedne k počítači a hraje The Sims 3. A ve hře s ní ten kluk flirtuje...a druhý den se to stane i ve skutečnosti! A tak to jde dál až spolu začnou chodit a zamilují se...když v tom jí někdo ukrane notebook. Zmizí její vysněný i ve skutečnosti nebo byla všechno jenom náhoda?
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (382)
Zobrazit starší komentáře

301 SaShEnQa SaShEnQa | Web | 22. června 2009 v 14:47 | Reagovat

čauky,nádherňoučký blog....:-)byla bych ráda kdybyste na můj blog koukli ....zabere vám to jen 5sekund:-)

302 Paja Paja | Web | 22. června 2009 v 15:22 | Reagovat

kdy prblizne bude ten fotoromán? dom!?

303 kLAUdie kLAUdie | 22. června 2009 v 15:35 | Reagovat

Ten první příběh je fakt nejchvííc..ten je bozh

304 Gabi™ Gabi™ | Web | 22. června 2009 v 15:57 | Reagovat

Koukněte na můj bloQ ! o mích photo výrobkách !! :Dphoto-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz

305 Gabi™ Gabi™ | Web | 22. června 2009 v 16:22 | Reagovat

Prosím potřebuyu na blogu pomoct !!! photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz
photo-4u.blog.cz

306 LaLiNka LaLiNka | Web | 22. června 2009 v 16:39 | Reagovat

[300]: Pomlč ty pičo raději ..hej jste uplně trááápné jak se za Dominiku vydáváte ..to není normální běžte na psychinu no spíše na dětskou vole ..

307 Simuška Simuška | Web | 22. června 2009 v 17:43 | Reagovat

NEvím které vybrat :)

308 kkc kkc | 22. června 2009 v 18:44 | Reagovat

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

309 SaShEnQa SaShEnQa | Web | 22. června 2009 v 19:01 | Reagovat

čauky,koukněte plsky na náš nový blogísek a budem vám moc vděčné...bohužel tam toho etě moc není:(ale i tak děkujem:)

310 SaShEnQa SaShEnQa | Web | 22. června 2009 v 19:07 | Reagovat

čauky,koukněte plsky na náš nový blogísek a budem vám moc vděčné...bohužel tam toho etě moc není:(ale i tak děkujem:)je to http://brawo-magazine.blog.cz

311 Diana Káleová Diana Káleová | 22. června 2009 v 19:16 | Reagovat

Ahoj holky! Zní to asi neuvěřitelně, ale já, Dianka z 5Angels jsem si založila skype! Pan manažer říká, ať si nepřidávám lidi které moc neznám, ale kdo je naším fanouškem a chtěl by si psát, tak si mě přidejte. Moje skype jméno je Diana Káleová, a pokud vám to nepůjde zadejte diana-kaleova. Pokud nebudu odpovídat, nemám čas. Je toho hodně všem naráz odepsat. Mějte se a přidávejte! ;)

312 Diana Káleová Diana Káleová | 22. června 2009 v 19:25 | Reagovat

Ahoj holky! Zní to asi neuvěřitelně, ale já, Dianka z 5Angels jsem si založila skype! Pan manažer říká, ať si nepřidávám lidi které moc neznám, ale kdo je naším fanouškem a chtěl by si psát, tak si mě přidejte. Moje skype jméno je Diana Káleová, a pokud vám to nepůjde zadejte diana-kaleova. Pokud nebudu odpovídat, nemám čas. Je toho hodně všem naráz odepsat. Mějte se a přidávejte! ;))

313 Niki Niki | 22. června 2009 v 20:13 | Reagovat

hey jak to čtu tak to je upe maximlně trapný kolik domísků sem píše.prostě nevěřím ani jedný!...pravdu zná jenom skutečná Domča a vy který se s ní znáte tak se ji na to můžete zeptat! fakt umírám smíchy jak ste naletěli lolec!!:-D:-D:-D:-D

314 LiZz** LiZz** | Web | 22. června 2009 v 20:50 | Reagovat

[312]: já ani nevim kdo sou 5 angles takže xDxD

315 dee-123 dee-123 | Web | 22. června 2009 v 21:20 | Reagovat

[296]: Jen chci napsat pár slov.

Nejde o to jeký má kdo má hezčí oblečení,ani o to kdo má blond vlasy a kdo ne.Žiju s větama jsem sám sebou...

316 Aikynnka Aikynnka | Web | 22. června 2009 v 21:31 | Reagovat

Míša z Mladé Boleslavi.... hustý !!!! Míšo je to užasný !!!! Dobrý nápad..

317 Zuza Zuza | 22. června 2009 v 23:44 | Reagovat

teda Anett ty si hloupá! To byla Dominika Myslivcová, ale pak ňáký radobyzajímavý vůl napsal že je dominika a psal hnusný věci lidem, aby ste si mysleli, že to buď dominika není a nebo aby ste jí neměli rádi. No takže si stratila šanci si s ní psát...prostě si blbá mno! A ještě domča jak blbá aby vám dokázala, že se za ní někdo vydává napsala tomu, kdo se vydával, ať teda napíše, kdy šli ven a ten "neznámý" už neodpověděl, takže je jasné, že to není dominika, protože neví odpověď! Ach jo jak vy zbytečně promarníte "chat" na blogu s PRAVOU dominikou to fakt nechápu!
a jinak vítězové se vážně mají! ale moc se mi líbí příběh od holčiny z Mladé Boleslavy!
no tak sem teda napsala muj názor ještě ti chci pochválit blog..máš ho povedený! a snad budu mít taky někdy to štěstí si s tebou psát :-)
tak ahoj

318 pepa pepa | 23. června 2009 v 6:13 | Reagovat

http://jana.hanys.mybrute.com kliknete a za registraci dostanete penize vpravo uvidíte moji postavičku a vlevo si vyrobíte svou vlastní. Po vytvoření začne první zápas. Vy získáte nějaké úvodní zkušenosti a můžete vyzývat další hráče, avšak můžete mít jen 3 souboje za den. Celý zápas se simuluje sám, vy jej nijak neovládáte, jen se díváte na souboj vaší postavičky a postavičky, kterou si vyberete za soupeře

319 ♥Scene Girl♥(Chci být twéé SBíšQo) ♥Scene Girl♥(Chci být twéé SBíšQo) | Web | 23. června 2009 v 10:09 | Reagovat

Ahoj Didlinko.
Chtěla bych být tvoje SB. Vím že tě můj blog asi nezajímá. Ale prosím aspon mi odepiš jestli budeme SB. Já vím že asi né ale zkusila jsem to. Já tě strašně obdivuju. Prosím odepiš Páááááá =o*

320 seš trapnááá seš trapnááá | 23. června 2009 v 13:56 | Reagovat

čau ty barbino! si fak trapna!

321 Hannah Beth-best Hannah Beth-best | Web | 23. června 2009 v 14:03 | Reagovat

ok hehee budem ti písat na tento blogg

322 Hannah Beth-best Hannah Beth-best | Web | 23. června 2009 v 14:05 | Reagovat

ty naozaj niesi modelka?? ja som is biola istá ale opýtala som sa preistotuu teba aby som si bola este wiac istejsiaa! ale teraz wiem ze niesi no newadi aowjiq

323 hanka hanka | 23. června 2009 v 15:08 | Reagovat

je to super hra mam ji doma a hrozne me to bavi je to proste nejsepsi hra na svete teda ja jsi to myslym a mymdojem ze ne jenom ja ale i vic lidi je to proste super!"

324 °°MisS CutE°° °°MisS CutE°° | Web | 23. června 2009 v 15:33 | Reagovat

AHoj,neváhej a zapoj se do soutěže o nejlepší příběh! Více info u mě na blogu  :-)

325 °°MisS CutE°° °°MisS CutE°° | Web | 23. června 2009 v 15:34 | Reagovat

AHojky,neváhej a zapoj se do soutěže o nejlepší příběh! Více info u mě na blogu  :-)

326 °°MisS CutE°° °°MisS CutE°° | Web | 23. června 2009 v 15:34 | Reagovat

AHojéC,neváhej a zapoj se do soutěže o nejlepší příběh! Více info u mě na blogu  :-)

327 ZiiiOU ZiiiOU | 23. června 2009 v 16:10 | Reagovat

Podle mě to má hezčíí Kristýna z Opavy! To je můj názor:) Jinak váás nechápu holčiny!! Některé jste fakt trapné, jak se za Domču vydáváte...

328 andruška andruška | Web | 23. června 2009 v 17:04 | Reagovat

ahojky,jukněte pls na můj blog..najdete tam moje fotky,fotoromány atp. dík :)

329 Kláruss Kláruss | 23. června 2009 v 17:42 | Reagovat

[312]: To není tvuj skype krávo :D:D:D!!!

330 GirL===kornyyy x)) GirL===kornyyy x)) | Web | 23. června 2009 v 18:26 | Reagovat

[312]: 5angels je nejtrapnější skupina vsech dob a navíc strejne nejses jedna z nich

331 Hannah Beth-best Hannah Beth-best | Web | 23. června 2009 v 18:29 | Reagovat

pozri si prosím môk blog newiem kto sa za teba vydáva awoj!!

332 LuCin_Qa LuCin_Qa | E-mail | Web | 23. června 2009 v 18:55 | Reagovat

kuknete pls na muj blog a dejte mi komentik.dikes

333 LiZz** LiZz** | Web | 23. června 2009 v 19:52 | Reagovat

přesně!

334 Quenda Quenda | Web | 23. června 2009 v 20:03 | Reagovat

i-lovemiley.blog.cz
jukněte se pls

335 Quenda Quenda | Web | 23. června 2009 v 20:04 | Reagovat

i-lovemiley.blog.cz

336 Mr-muFfin Mr-muFfin | Web | 23. června 2009 v 20:08 | Reagovat

ahojky podivate se prosim na muj blog ? diky vsem!♥

337 Siskulinka Siskulinka | Web | 23. června 2009 v 20:30 | Reagovat

Ahojky,máš mocky hezů blog:-) koukni plsky na můj a budu ti moc vděčná...zabere ti to jen 5 sekund..a kdybys chtěl/a tak se u mě zapoj do SONB..je to můj první tak bych za tvojí účast byla moc vděčná:-)

338 Peter Peter | 23. června 2009 v 21:36 | Reagovat

Ahoj nechcete někdo zkusit vydělávání na internetu? je to zcela zdarma za zkoušku nic nedáte odkaz je zde: http://hotfile.com/register.html?reff=100382

339 Schenzai Schenzai | 24. června 2009 v 4:12 | Reagovat

ahoj domi doufam že si čteš komentaře, prtože tento je duležitý. Na tvé webové stránce je virus trojský kůň prosim vymaž ho rada bych se na tvoji stranku koukla

340 http://cz.iq-test.eu/#97942 http://cz.iq-test.eu/#97942 | 24. června 2009 v 10:47 | Reagovat

http://cz.iq-test.eu/#97942

341 kamilka kamilka | Web | 24. června 2009 v 11:43 | Reagovat

teeeeeeeada kolko komentárov:D

342 domisssek-fanss.blog.cz domisssek-fanss.blog.cz | Web | 24. června 2009 v 12:37 | Reagovat

Ahoj mam novy blog pro domcu myslivcovou pl,sky jestli chcete tak se kouknete jeto blog:domisssek-fanss.blog.cz a dekuji vsem co chodite na muj blog ze mi pisete komentare atd...vsem za tohle opravdu dekuji mejte s hezky:)))..

343 Domisssek Domisssek | Web | 24. června 2009 v 13:20 | Reagovat

Ahojky, teď jsem se vrátila ze školy, vybírali jsme učebnice, nuda. Jinak jdu odpoledne nakupovat do Futuru- tajže se těším..
A jak se vám líbí můj web?

344 _VeEeRkÁ_ _VeEeRkÁ_ | Web | 24. června 2009 v 14:10 | Reagovat

Kuk na muj blog !díky!:D

345 robot robot | 24. června 2009 v 18:35 | Reagovat

Zkuste skvělou a zábavnou hru, která nezabere mnoho času :-)
http://vyjednavac.mybrute.com

346 denisaIrma denisaIrma | Web | 24. června 2009 v 19:13 | Reagovat

jo fakt dobrej příběh ahoj DenisaIrma s alíka

347 N-imka N-imka | 25. června 2009 v 23:12 | Reagovat

Ahoj Dominiko,když jsi fotomodelka kolik vážíš?

348 ▀▀▀ FLOwer ▀▀▀ ▀▀▀ FLOwer ▀▀▀ | 26. června 2009 v 11:13 | Reagovat

[343]: pičo. každý kdo není debil ví, že ty dominika nejseš.

349 Mrs.melouneq =o( Mrs.melouneq =o( | 26. června 2009 v 11:15 | Reagovat

lidi tak to neřeště! pROSTĚ JE BLBEČEK MENtální ten, kdo se za někoho vydává a má asi nějakou vadu na mozku.

[348]:

350 zuzíík zuzíík | Web | 26. června 2009 v 13:39 | Reagovat

ahojíík budes sb xD

351 N-imka N-imka | 26. června 2009 v 16:22 | Reagovat

Ahoj Dominiko,když jsi fotomodelka kolik vážíš?

352 wexeq wexeq | 26. června 2009 v 19:13 | Reagovat

http://cz.iq-test.eu/#11043

353 Shilo Shilo | 26. června 2009 v 22:15 | Reagovat

všetky sú super,ale vyhráva u mňa jednoznačne 1. :)

354 KLARA KLARA | 27. června 2009 v 9:41 | Reagovat

:D To maj bejt vítězky jako? Dominiko podlě čeho vybíráš?? Dyť sou všechny to povidky absolutně naivní, bez děje, psaly je nějaký 10letý děti ne??

355 Ejuliii* Ejuliii* | Web | 27. června 2009 v 15:59 | Reagovat

Michaela Novotná
Olomouc

356 Lindulinka Lindulinka | Web | 28. června 2009 v 8:54 | Reagovat

[72]: hele muzu se zeptat s jakou Natkou na přimeni jestli je to Kalouová tak mě trefi

357 Domčá Domčá | 28. června 2009 v 11:46 | Reagovat

blog...
www.miminko-i-lowe-cute.blog.cz
www.miminko-i-lowe-cute.blog.cz
booží bloog!!! kukněte všickni!!!

358 Ginny :) Ginny :) | Web | 28. června 2009 v 11:59 | Reagovat

všetky príbehy sú super!!:)

359 Natálka Natálka | 28. června 2009 v 17:51 | Reagovat

Jéva Domčo,
to jsis s tím dala teda pěknou práci :-DDD Přece jen nějakých 500 příběhů musí být velice obtížné přečíst :-))) Určitě jsi vybrala 10 nejlepších,protože každý mne zaujal :-))) Tato soutěž se ti opravdu velmi povedla :-)))

360 mstitel mstitel | 28. června 2009 v 22:30 | Reagovat

komu rikas barbino ty curaku,kurva neprovokuj me

361 Pacient Pacient | 29. června 2009 v 13:52 | Reagovat

hmm, no nevim, ale ten pribeh č.10 mi pride jak ftip... Je to vtip?

362 so-crazy-girl-princezzna so-crazy-girl-princezzna | Web | 30. června 2009 v 15:09 | Reagovat

Michaela Loudová

363 Danyjela:-* Danyjela:-* | Web | 1. července 2009 v 11:59 | Reagovat

Heledte jk sem tay tk četla ty jesi to je pravá domča bo není..tk domča nepíše tčky!!..pokud vím...a píše jen takovýhme smajli :)..a dcl aji spisovně!!..tkže neím mno..nechci se do toho míchat není to moje věc tkže pap

364 Danyjela:-* Danyjela:-* | Web | 1. července 2009 v 12:00 | Reagovat

jo a píše se jao domisek..náko..a ne dominika myslivcová!!

365 Natálka Natálka | 3. července 2009 v 18:45 | Reagovat

Ahoj,
udělala jsem si zcela nový blog o Domči...určitě stojí na něho kouknout+napsat komentář!!! Zatím tam toho není moc,ale časem tam bude všechno!!

http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/
http://dominika-d.blog.cz/

Natálka

366 wexeq wexeq | 6. července 2009 v 12:24 | Reagovat

Udělej si test a pak vydělávej prachy. http://cz.iq-test.eu/#11043

367 Mon!Que Mon!Que | 8. července 2009 v 11:01 | Reagovat

Panebože, vždyt ta poslední vůbec neumí psát! Námět dobrý, ale ten text, to psaní, přišerný!!

368 Iwushka Iwushka | Web | 8. července 2009 v 16:17 | Reagovat

mno...samy gramaticky chyby.to mi vlezlo do oci jako prvni...kdyz pisu nejakou takovou praci,tak na to davam bacha,zvlaste kdyz se to pak zverejnuje na netu...nektere namety jsou pekne,ale zformulovala bych to trochu jinak,ale co,nikdo neni dokonalej xD

369 ... ... | 11. července 2009 v 12:04 | Reagovat

Bože...holka tak trapnej blog jsem ještě neviděla.A navíc ty sama-tak mladá a už tak umělá a povrchní.Zamysli se nad sebou děvče jelikož protože pokud takhle budeš pokračovat nebude z tebe modelka,jak si jen jako mladá a hloupá naivní holčička myslíš,ale stane se z tebe akorát děvka.Tak se rychle vzpamatuj moc času už nemáš-jo a bud tak laskavá a změň si design je to tady šíleně přeslazený.

370 €Ł!$Q& €Ł!$Q& | 11. července 2009 v 22:44 | Reagovat

Jéžiž tag nezáwiď!!!Budeš asi ubohé stwoření,cwo??:-D[369]:

371 ... ... | 12. července 2009 v 13:31 | Reagovat

já jí nezávidím já jí jen lituju protože je to namyšlená koza.A ty mi nic neříkej o ubohým stvoření v tom svým jednovětným komentáři máš nejmín padesát milionů chyb tak se zklidni.

372 Natálka Natálka | Web | 15. července 2009 v 15:03 | Reagovat

Ahoj!!!!
Tak a je na světe zcela nový blog s různými bleskovkami a soutěžemi a mnoho a mnoho dalšího!!!
MŮJ BLOG: cool-blogisek-n.blog.cz
          cool-blogisek-n.blog.cz
          cool-blogisek-n.blog.cz
          cool-blogisek-n.blog.cz

určitě se koukni,protože hledám svoje SB!Koukni se na podmínky a pokud je spňuješ,tak budem asi v brzké době SB!!!!!!!!!

373 Monča Monča | 15. července 2009 v 22:55 | Reagovat

http://cz.iq-test.eu/#143606 vyzkoušejte tohle stojíí to zato..můůžete si vydělat i doost peněz..já si takhle vyděláváám..a stojí vás to jenom trošku času s dokončeníím tohohle testu mrknite se na tenhle odkaz a uvidííte...

374 fucker!! fucker!! | 1. srpna 2009 v 10:58 | Reagovat

pičkovinyy:D:D+++++

375 Sásena Sásena | 18. srpna 2009 v 12:18 | Reagovat

Ty malá děvkoo!Dej už tady nákej novej článek..Ouuu ty šplapkoooooooooooooooooo a klidně my nadáejte fans od dominiky..mě to je uppee jednoo takže Fuck ALL

376 ..... ..... | 13. září 2009 v 22:27 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=EzPhnXdETMw Domča udělala asi new video :) dcla pekny!!:)

377 pzdv pzdv | E-mail | Web | 20. září 2009 v 9:09 | Reagovat

koukněte na pzdv.blog.cz

378 sikina sikina | Web | 23. září 2009 v 18:38 | Reagovat

[1]: Ahooooooooooooooj podivejte se na super blogin!tady je

379 misa misa | E-mail | 17. dubna 2011 v 11:46 | Reagovat

jůj ste trapny stutim zaleste .....:D

380 Action Czech s.r.o Action Czech s.r.o | 17. srpna 2011 v 8:39 | Reagovat

Dobrý den,

Toto není SPAM ! Píši jako zástupce firmy Action Czech a náhodně vybírám
uživatelé z různých portálů jako libimseti,facebook,xchat,blog.cz a dalších a nabízím
aktuální AKCI ,která platí do 21.08.2011
Jde o náhodně vygenerovaný reklamní banner při jehož kliku naněj vyhráváte věcné ceny ať už finanční obnos či jen dárek .
NA webové stránce http://www.moneyaction.tk se pod červenými hvězdičkami nachází reklama na
kterou musíte kliknout (WEB NENI MUJ ! Je to náhodně vygenerovaná
stránka nejde o SPAM ! ) a obratem vám pošleme informace o vaší výhře SEM !
© Action Czech s.r.o

381 simsakove simsakove | Web | 7. prosince 2011 v 18:02 | Reagovat

supr blog pls navstiv i muj cti si a komentuj at znam i tvuj nazor diiiik

382 donates donates | Web | 19. června 2015 v 2:06 | Reagovat

půjčky bez registračního poplatku 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama